Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční cookies pro fungování webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně, které sledují uživatele webu. 

Participants 2017

Vorauer Sing- und Tanzlkranzl, Austria

Sing-, Spiel- und Volkstanzgruppe Loipersbach, Austria

Volkstanzgruppe Klosterneuburg, Austria

Volkstanzgruppe Glasing, Austria

Musikverein Laab im Walde, Austria

 

Estonian Folk Dance Group „Jüri Marid“, Estonia

Estonian FDG "Virvering", Estonia

Estonian Folk Dance Group „Kaera Jaan“, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Uhlatajad“, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Tarm“, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Trambali“, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Naita“, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Klopandi“, Estonia

Estonian Joint Folk Dance Group from Hiiumaa, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Haeska“, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Koeru Karap“, Estonia

Estonian Folk Dance Group „Kolumats“, Estonia

Chamber Choir SoLeMiJo, Estonia

 

Folk Dance Ensemble JunioriOttoset I, Finland

 

Groupe Folklorique  “Les Marcaires de la Vallée de Munster“, France

 

Tanz- und Trachtengruppe Harxheim der SG 03 Harxheim, Germany

Volkstanzgruppe Hollenstedt und Umgebung von 1981 e.V., Germany

Folklorechor Kariolle aus Alt Rosenthal, Germany

Sing- und Volkstanzkreis Leutershausen, Germany

Tanzgruppe Unterweißbach, Germany

Volkstanzgruppe Männergesangverein Eintracht Schriesheim, Germany

Siebenbürgische Volkstanzgruppe aus Bayern, Germany

 

Kecskédi Néptánc Egyesület, Hungary

Ceglédberceli Német Nemzetiségi Ifjúsági Egyesület, Hungary

 

The Boys Chorus Troupe of Xihai Campus of Beijing (second experimental primary school), China

 

Folklore Group "Dance Modiyin", Israel

Israeli Ensemble "Art Or", Israel

 

Senior Dance Group „Volunge“ of Kėdainiai Cultural Centre Vilainiai Department, Lithuania

Mažeikiai  District Council Cultural Centre Folk Group  „Alksna“, Lithuania

 

SDK ‚“Ziemeļblāzma“, Latvia

Dance Ensemble Laismena, Latvia

Pienupite, Latvia

Children’s   Folk Dance Group  Ievina, Latvia

Folk Dance Group  Ruta, Latvia

Folk Dance Group  Cirulis, Latvia

Folk Dance Group  Sidrabvilnis, Latvia

 

Hwa-Yi Culture Association- The Dance Academy Kuching, Malaysia

 

Gjøvik Folkedanslag, Norway

Strilaringen, Norway

 

Grupo Folclórico da Região de Arganil, Portugal

 

Kapela Grochowiacy, Poland

Zespół Folklorystyczny Sasanka , Poland

 

Ansambl Žemčug, St. Peterburg, Russia

The  Amateur Folk Group ‘Vstrecha’ , Russia

Folklore Theatre – Cossack Collective „Zabava“, Russia

Russian Song Ensemble „Ivushka“ , Russia

 

Asociación Cultural "Grupo de Danzas La Ermita", Spain

Esbart Dansaire de Sant Joan Despí, Catalunya - Spain

 

Groupe de danse folklorique Le Vieux-Salvan , Switzerland

Alphornbläsergruppe Oberaargau, Switzerland

Les Tambours et Fifres Sierrois, Switzerland

Trichlerverein Willerzell, Switzerland

Trychlerverein Alpthal, Switzerland

 

Fethiye Özel Ata Okulları, Turkey

 

Hwa-Yi Culture Association- Taoyuan Dance Company, Taiwan

I-Ji Dance Troupe, Taiwan

Mu-Xuan Dance Company, Taiwan

Tai Reverie Dance Academy, Taiwan