Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční cookies pro fungování webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně, které sledují uživatele webu. 

Prague Folklore Days 2015

the biggest festival of amateur folklore ensembles in central Europe

72 groups and ensembles from 20 countries

Musikverein Marktmusikkapelle Preding, Austria
Tamburicagruppe Cogrštof Zagersdorf, Austria
Volkstanzgruppe Loipersdorf, Austria
Volkstanzgruppe Markt Allhau – Buchschachen, Austria

The Dance Group of Xicheng District Children's Palace, Beijing, China

Folk Dance Group Anija, Estonia
Folk Dance Group "Ilosa" , Põltsamaa, Estonia
Folk Music Group "Jauram", Estonia
Folk Dance Group of Jõelähtme, Estonia
Folk Dance Group "Kunglarahvas" , Pärnu, Estonia
Folk Dance Group "Omasoodu", Maidla, Estonia
Folk Dance Group "Pastlapaar", Paikuse, Estonia
Folk Dance Group "Pilleriin", Estonia
Folk Music Group "Pilistvere Pillimehed" , Võhma, Estonia
Folk Dance Group "Rabaroosid"
Folk Dance Group "Ritsikas", Estonia
Folk Dance Group "Roosi", Estonia
Folk Dance Group "Rukkilill", Puhja, Estonia
Folk Dance Group "Sirjelind", Estonia
Folk Dance Groups "Sonda", Estonia
Folk Dance Group "Taaratar", Tartu, Estonia
Folk Music Group "Tõmba Jüri" , Võhma, Estonia
Folk Dance Group "Turba Tantsupisik", Estonia
Folk Dance Group West, Estonia

Siepakat, Finland

Le Diairi, France
Heloldo Wilaria, Alsace, France

Volkstanzverein “De Dreihdanzers ut Lingen“, Lingen, Germany
Volkstanz und Trachtengruppe im Schwäbischen Albverein Ortgruppe Sontheim, Germany
Trachten- und Volkstanzgruppe Hausach/Einbach e.V., Germany
Historische Bürgerwehr Waldkirch e.V., Germany
Stadtmusik Schönau e.V., Germany
Schwäbischer Albverein Ortgruppe Westerheim, Germany

Dancing Group of Cultural Association Ioannis o Prodromos, Greece

Labdarózsa Folk Song Group, Vecsés, Hungary
Saarer Tanzgruppe, Hungary

Folklore Dance Group Hora Hod-Hasharon, Israel

Associazione Culturale “Diversa-Mente”, Italy
Coro Incanto Teatino di Torrevecchia, Italy

Dance Group Katlakalns, Kekava District, Latvia

Kaisiadorys School of Art, Ensemble of Folk Instruments, Lithuania
Children Folk Music Group Karklynėlis Lithuania
National Dancing Group Kupolio Rožė, Ramučiai Lithuania
Klaipėda Municipality Centre of Ethnic Culture Folk Group Kuršių Ainiai, Lithuania
Folk Ensemble “Pulkelis“, Lithuania
Folk Group „Raskila“, Lithuania
Folk Ensemble Reketukas, Vilnius, Lithuania

CasaSawt, Casablanca, Morocco
Sint-Jansguild Soerendonk, the Netherlands

Kapela Ludowa OSP Czerniejów, Poland
Zespoł Pieśni i Tańca Ludowego 'DIABAZ" z Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim, Poland
Zespół Folklorystyczny Frantówki Bysławskie, Poland
Polski Zespół Pieśni i Tańca "Lesiaki", Raniżów, Poland
Zespół Tańca Ludowego „Moraczewo“ , Poland
Zespół Folklorystyczny "Trębaczewianie", Trębaczew, Poland

Grupo Etnográfico “Os Esparteiros” de Mouriscas, Portugal

La Colla Sardanista Aires Gironins del GeiEG, Catalonia, Spain
Asociación Cultural la Aljama de Bétera, Valencia, Spain

l’Arbarintze de Saxon, Switzerland
Bernerchörli Frick, Switzerland
Trachtengruppe Bärglüt vom Morgarten Sattel, Switzerland
Groupe de Danse Folklorique - Les Coraules, Bulle, Switzerland
Coro “Gruppo Costumi Malcantonesi”, Switzerland
Greiflervereinigung Ingenbohl-Brunnen, Switzerland
Jodlerklub Alperösli Kriens, Switzerland
Société des Costumes et du Patois de Savièse - Canton Valais – Switzerland
Trichlervereins Emmenbrücke-Erlen, Switzerland
Zürcher Kantonal-Trachtenchor, Switzerland

Bollin Morris, United Kingdom
Cuckoo’s Nest Morris, United Kingdom